O mnie

Ja się tym zajmę!

Jestem kreatywną mamą trójki dzieci. Osobą z pasją do tworzenia przestrzeni internetowych.

Gdy tylko dostałam pierwszy komputer zapałałam pasją do klikania. Nie byłam zwykłym użytkownikiem komputera, zawsze chciałam wiedzieć więcej i zrozumieć jak TO działa. Pierwszą stronę internetową wykonałam dla firmy rodziców, jeszcze przed rozpoczęciem szkoły średniej.

Studia ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując najpierw tytuł inżyniera, następnie magistra – w zupełnie innej dziedzinie nauki niż informatyka. Ale jak to często w życiu bywa, jeśli coś się lubi – to wraca, TO do człowieka jak bumerang.

Od wykonania pierwszej strony do teraz minęło wiele lat, małżeństwo i narodziny trójki pięknych dzieci. Najmłodsza latorośl jest na tyle duże, że ku wielkiej radości mogę powrócić do pasji i realizowania swoich biznesowych planów. Przez robienie stron internetowych chcę ponownie otworzyć się na zewnętrzny świat.

Gwarantuję zaangażowanie i pasję w tworzeniu strony dla ciebie. Z radością czekam na wyzwania i okazję do zdobywania nowych umiejętności.

Poza rodziną i pracą czas spędzam: tworząc kulinarne arcydzieła, bawiąc się w ogrodnika, pędząc rowerem leśnymi bezdrożami, lepiąc i tocząc z gliny co tylko wymarzę, spacerując w naturze o świcie, spędzając czas na rozmowach z przyjaciółmi lub czytając ciekawą książę.

Magdalena Gocał-Rosińska

Zaangażowanie

Cenię sobie jakość i precyzję w mojej pracy oraz staram się dostosowywać do indywidualnych potrzeb każdego projektu.

Solidność

Każdy kto mnie dobrze zna, mówi, że za co się nie wezmę - robię to doskonale. Tak też biorę się za strony internetowe i będę to robiła najlepiej jak się da.

Pasja

"Jeśli masz pasję do tworzenia, zawsze znajdziesz sposób na to, aby to zrobić"
Anthony J. D'Angelo
"Tworzenie stron internetowych to połączenie sztuki i nauki. Jeśli kochasz obie te dziedziny, to tworzenie stron internetowych jest dla Ciebie idealne"
Ray Villalobos